logo-colway

Zasady obowiązujące w przebiegu promocji

Listopad w COLWAY 2023

 1. Główną ideą tej akcji jest umożliwienie Dystrybutorom sieci osiągnięcie statusu Menedżera jednorazowym zakupem:
 • Pakietu Promocyjnego złożonego z produktów regularnych o wartości min. 5200 PKT + Zestawu Produktów Promocyjnych (koszt Zestawu to 197 PLN) 
 1. Osiągnięcie statusu Menedżera możliwe jest w takim przyspieszonym trybie tylko raz w roku, od godz. 0:00 w dniu 1.11.2023 r. do godz. 23:59 w dniu 30.11.2023 r.
 2. Zakupu Pakietów Promocyjnych może dokonać zarówno Dystrybutor COLWAY jak i osoba dopiero przystępująca do Sieci, a także – w jej imieniu – Menedżer COLWAY. W każdym jednak przypadku na beneficjencie Listopada w COLWAY i/lub osobie go Wprowadzającej, ciąży obowiązek zarejestrowania Umowy Dystrybucyjnej lub dokonania rejestracji za pomocą narzędzia w Strefie Menedżera – POD osobą wprowadzającą, w terminie nieprzekraczalnym: do 30.11.2023 r. – pod rygorem niezakwalifikowania obrotu do prowizji i nominacji menedżerskiej.
 3. Obrót 5200 PKT nie może być składany z różnych, mniejszych zamówień, ani w żaden sposób łączony z innymi zamówieniami, obrotem innych osób, itp. 
 4. Obrót 5200 PKT może być natomiast „rozbijany”, lecz tylko na dwie części, np. na dwie osobne kwalifikacje prowizyjne.
 5. Pakiet Promocyjny złożyć można z wszystkich dostępnych produktów z oferty COLWAY, z wyłączeniem produktów reklamowych i innych zestawów promocyjnych z gratisami –  promocje się nie łączą! 
 6. Zamówienie Pakietu Promocyjnego jest traktowane już jako zakup menedżerski, również w przypadku złożenia go przez Dystrybutora, a nawet Klienta COLWAY, a zatem udzielony rabat wyniesie 42%.
 7. W tym roku ponownie w Pakietach nie znajdą się Umowy Menedżerskie. Wypełnianie ich i przesyłanie „fizycznie” nie jest bowiem już wymagane. Jeżeli jednak przy zamówieniu nie podano ID nowego Menedżera i osoby go wprowadzającej, albo numeru telefonu i adresu e-mail nowego Menedżera, to warunkiem zaliczenia zamówienia jest realne dostarczenie kopii wypełnionej Umowy Menedżerskiej, z wszystkimi wymaganymi danymi do COLWAY, do dnia 02.12.2023 r. mailem na adres justyna.kalkowska@colway.pl lub magda.stachnik@colway.pl, lub pocztą na adres firmy. Akcydens tej Umowy jest dostępny na www.colway.pl w Strefie Menedżera, w zakładce „Do pobrania”.
 8. Produkty z Zestawu Promocyjnego za 197 PLN nie podlegają reklamacji ani wymianie.
 9. 100% kosztów dostaw Pakietów do nabywców na terenie Unii Europejskiej ponosi COLWAY. Koszty dostaw do innych krajów są ustalane indywidualnie. 
 10. Promocja LISTOPAD w COLWAY obowiązuje do 30.11.2023 lub do wyczerpania zapasów, w związku z ograniczoną liczbą Pakietów Promocyjnych. W związku z tym COLWAY zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.